Notice: تابع WP_Scripts::localize به طورنادرست فراخوانی شد. پارامتر $l10n باید یک آرایه باشد. جهت پاس‌دادن دلخواه داده به اسکریپت، از تابع wp_add_inline_script() استفاده کنید. لطفاً برای اطلاعات بیشتر، اشکال زدایی در وردپرس را مشاهده کنید. (این پیام در نگارش 5.7.0 افزوده شده است.) in /home/birdsgarden/public_html/wp-includes/functions.php on line 5313
بایگانی‌های جغد | باغ پرندگان تهران

جغد

جغد جنگلی (نام علمی: Strix aluco) یک گونه از جغد با بدن کوتاه و پهن است که در بیشتر جنگل‌های اوراسیاُ از جمله در جنگل‌های ایران[۱] یافت می‌شود.

پایین‌تنه جغد جنگلی کمرنگ با رگه‌هایی تیره است و بالاتنه آن یا قهوه‌ای است یا خاکستری. جغد جنگلی از پرندگان غیرمهاجر است و در سوراخ‌های درختان لانه می‌کند.

جغد جنگلی جانوری است شبرو که غذای خود را بیشتر از راه خوردن جوندگان تأمین می‌کند. جغد جنگلی از کمینگاه‌های خود بر سر طعمه فرود می‌آید و جانور جونده را یک‌جا می‌بلعد. سازگاری‌هایی که بینایی و شنوایی این نوع جغد با تاریکی شب دارد و پرواز بی‌صدایی که انجام می‌دهد از او شکارچی ماهری ساخته‌است.

جغد جنگلی توان شکار جغدهای کوچکتر را دارد اما خود طعمه‌ای است برای جغد عقابی و باز. روباه‌های سرخ نیز از عوامل مهم مرگ‌ومیر نوزادان جغد جنگلی هستند.

خرید بلیط
تعطیلی موقت باغ پرندگان تهران بعلت کرونا

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function WP_Optimize() in /home/birdsgarden/public_html/wp-content/plugins/wp-optimize/cache/file-based-page-cache-functions.php:164 Stack trace: #0 [internal function]: wpo_cache('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/birdsgarden/public_html/wp-includes/functions.php(4757): ob_end_flush() #2 /home/birdsgarden/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(292): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/birdsgarden/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(316): WP_Hook->apply_filters(NULL, Array) #4 /home/birdsgarden/public_html/wp-includes/plugin.php(484): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/birdsgarden/public_html/wp-includes/load.php(1072): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /home/birdsgarden/public_html/wp-content/plugins/wp-optimize/cache/file-based-page-cache-functions.php on line 164